Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gallmix

    aktív tag

    válasz sifarr #28137 üzenetére

    Az hagyján, hogy nem azonnali az utalás. De többeknek utána 10.000 forint felett számoltak fel költséget, mert nemzetközi utalás. Ezt pedig az utalón fogja a közös képviselő behajtani. Az sajnos nem derült ki eddig, hogy minden bank ezt a gyakorlatot folytatja idéntől, vagy egyedi esetek. De ezért én ezt hanyagolnám. És csak onlinera, vagy magán számlára utalnék revoról, az jól működik - ha nincs határidő.

    #28139 Noxy
    Nem keverem a szezont. Facebook Revolut csoport és máshol is lehet olvasni hasonló panaszokat. Gyakorlati tapasztalatokat. A fogadó bank úgy veszi mintha nemzetközi utalás lenne és felszámolja a díjcsomagjában írt tételt. Nem az utalónak, hanem a fogadónak lesz költsége, aki tovább hárítja az utalóra. Ez diéntől van így, talán február.

    Magán személy esetében nincs ilyen probléma. Csak céges számlánál, olvasni erről.

    Csináltam ilyent, utaltam cégnek Revolutról, még tavaly. Akkor nem volt gond, legalábbis a cég nem jeleztem részemre - De én előtte megkérdeztem, hogy jó-e nekik így utalni. Ha már akkor gond lett volna bizonyára jelezték volna. Idén inkább nem kockáztattam meg milliós tételnél, bocsi. Több ilyen eset olvasása után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák