Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz oszi666 #22166 üzenetére

    és volt vmi gond ezzel a javás cuccal már akkor is.
    Nincs gond a javas cuccal és korábban sem volt. Telepíted és stabilan működik.

    két ilyen dolgot, rendszeres átutalás és csoportos beszedési megbízás csak személyesen lehet elintézni egy banknál.
    Nem csak személyesen lehet intézni ezeket. Telepíted a javas cuccot, és így az CIB Internet Bankon keresztül mindkettőt otthonról meg tudod oldani.

  • cocka

    veterán

    válasz oszi666 #22166 üzenetére

    Nagyon ritkán van vele gond.

    Az összes probléma annyi, hogy ha karbantartanak, akkor nyilván nem enged be, de ezt előre lehet tudni. Meg néha random befagy, alul megy a narancssárga csík és aztán kidob. De olyan is volt már, hogy épp utaltam volna és bankba küldés előtt fagyás nélkül kidobott. Mondom de fantasztikus, kezdhetem elölről. De mittomén ezek egy évben összesen kb. 3 esetet jelentenek.

    Ha viszont a mobilappos withkey valami miatt nem megy, akkor nem a javás netbankot kell anyázni, hanem a mobilapp fejlesztőit.

    A korábbi hsz.-em is írtam, hogy az nem fair, hogy csak két opciót hagynak vagy withkey-zel vagy hard tokenezel. És mindkettőt egyszerre nem lehet. Ez azért probléma, mert ha bármelyik vmiért nem működik, nem férsz hozzá a netbankodhoz. Mondjuk a hard token nemműködésére jóval kisebb esély van, mint a withkey nemműködésére. Ha a gyakoriságot vesszük, hard token esetén gyakorlatilag nincs hiba.

    Tehát jelen állás szerint vagy withkey-re szerződsz, aminek ugyan nincs havi díja, de az app megbízhatatlansága miatt erre kvázi lutri alapozni.
    Vagy hard token-re szerződsz, ekkor viszont fizetni kell és lemondhatsz a mobilapp használatáról, cserébe viszont megbízhatóan működik mindig.

    Ami szvsz alapvető lenne, hogy mindkét opció legyen elérhető minden cibesnek és ne kelljen egyikért se fizetni és egyúttal legyen is megbízható. Na ebből legalább kettőt teljesíteniük kéne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák