Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07746304

    törölt tag

    válasz RR-13 #14001 üzenetére

    Jelentős torlódás is volt, ami viszont engem érintett és meglepett, hogy 12-én nekem tényleg nem jött meg utalás, csak 13-án, ami azért érdekes, mert 12-én rendszeresen jön (nem szociális ügy):

    "Mi az azonnali forint átutalás?
    Egy olyan szupergyors átutalás, mellyel az év 365 napján – hétvégén és ünnepnapokon is – a nap 24 órájában, másodpercek alatt a kedvezményezett számlájára kerül az átutalt összeg. Az azonnali átutalás az alábbi feltételek mellett teljesül:"
    13-án reggel meg is érkezett.

    Volna egy ötletem, vagy észrevételem, ezen egy véletlen módján kezdtem el gondolkozni, egy nagyobb kimenő tételről nem tudtam, hogy mi is az , egyébként Gant ing, és Philip Russel holmim volt... szóval a lényeg, ha már a bolt a NAV-nak elküldi a pontos listát, hogy mikor mit vásároltam a chipstől kezdve, a WC papírig, miért nincs bevezetve az, hogy a bank is megkapja, és mondjuk egy lenyíló menüben kiválasztva meg lehetne nézni?!

    Nekem minden blokkom megvan, de mondjuk említett esetnél egyéb termékek is voltak, így oké, hogy tudtam mennyibe kerültek az ingek, de egyben a több kis vacakkal már módosult az összeg...

    Amit látok kezdeményezkénst - de ez ugye alap, ráadásul nem is pontos - hogy amikor levonják az Internet+TV+Telefon stb díjakat akkor közleményben (helytelenül) ott van, hogy telefondíj :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák