Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz axioma #11895 üzenetére

    Amennyiben az utaztatast nem szereti a MAK, akkor nem 1 hanem 15 napra kell a 400e ...
    A kincstárnak nem célja, hogy egy természetes személy a számlájára beutaljon 4-5-600 ezret akár kártyával is, vegyen pár napra/hétre kötvényt, és ugyanabban a hónapban 4-5-600 ezret visszautaljon a számlájára. Ő a befolyt pénz pihentetésében, a hosszútávú kötvények vásárlásában érdekelt.
    Ha sok olyan lesz, mint te, akkor előbb-utóbb lépni fog ellene. Mint a lombardhitelből vásárolt MÁP+ esetében tette.
    De ettől tőlem még csinálhatja bárki. Csak ha bekövetkezne egy szigorítás, akkor ne lepődjön meg, ne legyen felháborodva. Mint egyes hitelkártyások. Kiprovokálták, aztán szidták a bankokat.

    Nem ertem, miert tartod ezt kiskapunak. A Raiff azt mondta, neki beerkezo penz kell. En meg tudok beerkeztetni.
    A rafi esetében ezt nem tartom kiskapumak. Nem is írtam. Azt írtam, hogy "előfordulhat hasonló" (eset), azaz szigorítás.
    Egyébként egy bank nem azért csinál ingyenes prémiumszámlát, hogy az ügyfél havonta 4-5-600 ezret ingyen elutaljon, bankkártyával elvásároljon (ezen ugyan kicsit keres). Ő azt szeretné, ha hitel kell, akkor azt nála vedd fel. S főleg azért, hogy a befektetési szolgáltatásait vedd igénybe, minél nagyobb, havonta növekvő állománnyal. Ezeken sokszorosan behozza az ingyenes számlavezetés veszteségét.

    Es ha nem jott volna a tr.ado (amit most benyelnek a kartyas vasarlasoknal), akkor nem szoltak volna bele abba se.
    Bankkártyánál max. évi 500 a tr adó kártyánként. Ezt a bankok rég beépítették a kártyadíjba, és kifizetik akkor is, ha egész évben nem használtad a kártyád. Ez egyszerűbb nekik, mint figyelni a limitet.
    Tehát a hitelkártyák változtatásainak nem volt köze a tr adóhoz.

Új hozzászólás Aktív témák