Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz ludsimon #1050 üzenetére

    :D
    Itt egy kicsit képletesebb a dolog, nekem is vagy háromszor azért át kellett rágnom magam rajta, hogy megértsem, azért ez tényleg nem egyszerű.

    Ja mindezt akkor találtam, amikor jópár éve ösztöndíjjal Párizsba készültem, és bankkártya kellett, akkor még OTP-s voltam. Mondják, hogy dombornyomottat vigyek, az a tuti (ez oké), és hát van Visa meg MC. Rendben, de mi a különbség? A bankkártyás ügyintéző hölgy a megye központi fiókjában (!) erre zavartan mondta, hogy hát izé, semmi, bármelyiket választhatom. Gyanakodtam, de mondtam akkor legyen Visa. Kiadtak egy kis füzetet a kártyákról és megrendelték nekem a Visát. Hazamegyek, elolvasom, hát ott regélnek a végén a konverzióról. Visszamentem ;], hölgyike ledöbbent, hogy hát nahát tényleg, be is szaladt a főnökhöz (lehet ő se látta még a saját papírjukat? :D), és díjmentesen rendeltek nekem egy MC-t. Na az volt az első repedés az OTP felé való bizalmam falán, később volt még jócskán több is, ami végül szakításhoz vezetett. De dulván. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák