Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz sifarr #17375 üzenetére

    Kénytelen vagyok reagálni, mert az én "ügyemet" is elemezgeted!
    A K&H nem, hogy nem hibázott esetemben, hanem FIGYELEMBE vette az ügyféli kérésemet, amit ezek szerint nálad a CIB nem vette figyelembe...

    Nem nagyon értem, hogy ezért miért került fel nálad a K&H a "fekete listádra", mivel nem okoztak kárt, sőt rugalmasak voltak.

    Esetemben a körülmények ismeretében, 2 banknál is eltudtam intézni fentieket.
    Van, aki nem tudja, de semmilyen lényegi szabályt nem sértett, mert esetemben a visszaélés kizárt volt, a dupla kártyával, hiszen mindkettő nálam, mint tulajdonosnál (kártyabirtokosnál) volt.

    "Dehogy a K&H banki rendszere ezt a hibát nem zárja ki, az elképesztő."
    Nincs hiba, ez nem hiba, maximum neked meg .tnm-nek stb.

    A kivétel meg erősíti a szabályt, ami esetemben nagyon igaz volt, de külön leírtam, hogy körülménytől függ minden, és a 2 bankot, sem engem nem ért hátrány, sőt.

    Az viszont nagyon érdekes számomra, hogy itt páran csak a "rosszat látják" bizonyos dolgok mögött, és azt nem veszik észre, hogy esetemben sok kellemetlenséget spórolt meg mindkét bank.
    Írom ezt azért is, mert ahogy látom más is szerette volna, ha ezt "engedik neki", ami persze akkor már mindjárt nem lenne akkora baj...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák