Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donhere

    tag

    válasz Andie #38 üzenetére

    Nagyon köszi a részletes hozzzászólást! :R a maffiózó dologrol többhelyről is hallottam, sajnos itt nálunk is ''működik a dolog'' és emiatt szóltak is hogy vigyázni kell vele mert ha pl én tényleg azt mondom hogy nem, nem fizetek, akkor valoszinű hogy egy 8 éves kis romagyerek által minden este be lesz törve az ablak! :(((

    Mivel eddig ismerőseim közöl nem ajánlotta eddig senki sem a nyerőgépet, ezt is e ''maffia'' dolog miatt ezért nem szeretnénk beraki a helyre!

    amugy értem meg tisztában vagyok, hogy több ember emiatt szarul él, s ennek a következményei nem igazán a boldog családhoz vezetnek... de aki nem tudja valami oknál fogva a ''határokat'' megtartani... hááát...

    Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.

  • LOTR

    addikt

    válasz Andie #38 üzenetére

    ez a maffiózódolog a legelején, még elég valószínűtlen (nem mondom, hogy nincs, de azért ők sem hülyék) mi értelme lenne egy veszteséges helyen védelmi pénzt szedni?
    mert az első pár hónap veszteséges lesz
    ezek csak akkor kezdenek el a hely körül forgolódni, ha már tényleg rendesen jön a pénz, de azt kell, hogy mondjam, nyerőgép nélkül egy ''kocsmában'' nem fog dőlni a pénz - de ne legyen igazam

    donhere
    korábban kérdezted, hogy lepukkant kocsmát, vagy hangulatos pubot csinálj, én az utóbbira szavazok, sokat számít szerintem, hogy milyen a hely, hogy néz ki, de a legtöbbet akkor is az számít, hogy milyen a kiszolgálás, meg milyen emberek dolgoznak ott, hogy viszonyulnak a vevőkhöz
    amikor nekünk volt, messze nem a legjobb, legszebb helyen volt, ilyen sima átlagos, sokkal több dizájnosabb kiskocsma volt, de az aki oda járt az szerette, és mindig dícsérték a kiszolgálást, meg egyáltalán, azt ahogy csináltuk (pár hónappal előtte is kocsmaként működött)
    miután abbahagytuk az egészet, egy testvérpár vette át a helyet, az egyik korábban az árut szállította, a másik meg a vége fele szolgált fel nálunk, de utána már nagyon sokat hallottuk, hogy sokkal jobb volt a hely amikor még mi csináltuk

    One Ring to rule them all

  • donhere

    tag

    válasz Andie #43 üzenetére

    pff.... mégjobb ha bent vernek mindent! :P nem látják kivüről :D :D

    Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.

  • szepi79

    őstag

    válasz Andie #43 üzenetére

    Végülis az autógyárak sem szüntethetik be az autógyártást, csak mert néhányan felelötlenül vezetnek és meghalnak az utakon.

    azért ez nem ugyanaz. az autók alapjában véve hasznosak, megkönnyítik az ember életét, a ''nyerőgépek'' meg a tulajnak nyernek. és ezt még azok is tudják, akik beletolják a jövő évi fizetésüket is. és őket nem is sajnálom, csak a környezetüket.

    egyik legjobb barátom és sokévi lakótársam is kölcsönadott egy számára nagyobb összeget ''pár napra'' egy nagyon jó ismerősének, akiről akkor még nem lehetett tudni, hogy gépezik. a folytatást találjátok ki. (és még a barátom arca égett, mikor próbálta a kiesett pénzt mindenhonnan kölcsönökből visszakapni, hogy a számlákat be tudja fizetni :( , aztán nem győzte vissaadogatni.)

    bocs az offért, csak kikivánkozott. sok sikert a kocsmanyitáshoz, majd írd be, ha sikerül, hogy hol nyilt, ha pesten lesz, egyszer tuti benézek :D

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

  • LOTR

    addikt

    válasz Andie #44 üzenetére

    a védelmi pénzeknek túl nagy feneket kerítetek
    miután egy hely befutott valószínű meg fogják keresni, de egy frissen nyílt helyre elég kicsi az esélye, hogy betegyék a lábukat

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák