Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz TESCO-Zsömle #62774 üzenetére

    a C700P-re gondolsz? hát először is az ára :D persze, gyönyörű, de ennyiért nekem már nem fér bele, hogy a táptakaró lemez az egyik oldalon nincs rögzítve és nyeklik össze-vissza, az sem, hogy alig van hely meghajtóknak és abból az egyik a venti/RGB hubnak kell, amit akárhová rakhattak volna abban a dögben. plusz design over funcion, ami amúgy az egész termékkategóriát jellemzi az elmúlt 1-2 évben, letisztultra csinálták az elejét, cserébe nem tud hol bemenni a levegő. összességében nem rossz ház, csak ennyiért van jobb.

    a CM-nek nagyon szét kellene néznie, hogy mit csinálnak a többiek, az NZXT pár évente villant valami rendeset (pár éve S340, most a H700i), de Európában ott a Phanteks és a Fractal Design, akik pár kivételtől eltekintve nagyon átgondolt házakat készítenek, de az átlag CM szinthez képest tuti, de még a Corsair is jobb házakat csinál általánosságban, csak utána az árazást kúrja el.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • Robert1987

    tag

    válasz TESCO-Zsömle #62774 üzenetére

    Kicsit értekeznék a C700p-ről.
    A Cosmos II vásárlásom és a C700p megjelenése között kb. 3 hónap telt el. Fogtam is a fejem, hogy vehettem volna egy teljesen új konstrukciójú házat, de aztán az első tesztek után átgondoltam a következőket:

    -összesen 4 winchester hely gyárilag a 11-el szemben (én speciel nem használom ki, de aki ilyen házat vesz, annak igénye biztos lenne rá)
    -igaz, lehet venni utólag ilyen winchester tartó lapokat, de kérem, egy 100e+ fölötti házban ez miért nem gyári tartozék?
    -nincsen mobil rack-pedig ez olykor jól jönne
    -van RGB, amit ugye sok vásárlónak nem oszt, nem szoroz
    -de ugyan ennyinek meg igen
    -a takaró lapok minősége gyenge, ezt már előttem is írták
    -az alaplapot 3 különböző módon is beszerelhetjük, természetesen ha veszünk hozzá külön konzolt ;]
    -picit átgondoltabb viszont a hűtése, igaz ehhez nem árt levenni az előlapot
    -kihagyott ziccer, hogy a VGA-t "állítva" is be tudjuk szerelni-pl a H500P-ben van ilyen mód

    Nekem igazából csak az üveg oldallap hiányzik, de mikor megjelent a szülinapi Cosmos II, az volt az ígéret, hogy utólag be lehet szerezni ilyen oldallapot a régi házhoz is, de ennek semmi nyoma. Erről nem tud valaki valamit? :F

    robert1987#2387

Új hozzászólás Aktív témák