Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attix70

    aktív tag

    válasz ekkold #67861 üzenetére

    Több mint 10db multiméterem van jelenleg. Ebből 3db Fluke, 2db Aneng, Kewtech, Uni-T stb. Munkahelyen a karácsonyi ajándékozás keretében 3db-ot ajándékoztam el :D.
    Mivel már szinte minden elektronikai eszközt Kínában gyártanak ezért az elmúlt év alatt többet vásároltam multiméterből is. Az Anengeknél lassúnak tűnt a mérés (Fluke vagy Kewtech-hez képest). Nemrég bevállaltam egyet ami tud NCV-t is. Tetszett de a kialakítása miatt rendszeres asztali használatra nem a legideálisabb a formája miatt. Amúgy gyorsan kijelzi a mért értéket (ez hordozásra lesz rendszeresítve). Amit nemrég ajánlottam az minden tekintetben nagyon jónak tűnik, gyors és van rajta freki generátor (pontos a kiadott freki) amivel piezót és dinamikus hangszórót is lehet akár tesztelni. Bevittem a munkahelyemre ahol gyengeáramú mikrokontrolleres áramkörök hibakeresésére használom. Itthon Fluke 115 van használatban a műhelyemben (ezt nem hinném, hogy valami le fogja váltani), garázsba Aneng valamelyik típusa. Már jó pár multiméter megfordult a kezeim között (kb. 40 év alatt) és ezért is merem ajánlani (az NCV az még hab a tortán).

    [ Szerkesztve ]

    Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

Új hozzászólás Aktív témák