Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mlacee

    tag

    válasz Hequila #35 üzenetére

    A tápcserét úgy értettem,hogy veszek egy újat a régit pedig egy kecskevérrel rajzolt démoni oltáron visszaüldöm a pokolba ahonnét jött.

    A HDt meg nem értem miért ne vihetném vissza hogy bocsi,de 4 hónap után el kezdett visítani...
    Kicseréltem a tápot,beleraktam egy régi 300Wosat,tekintve a konfigurációt el kell látni a feladatát,nyomattam egy kis Gyűrűk Urát olyan egy órát,majd SiSoft BurnIn tesztjét,de semmi gondot nem találtam.
    Cool'n'Quiet-tal meg kevesebbet is eszik a gép.

    Mindenesetre azt vettem észre hogy máshogy állnak a dolgokhoz Pesten mint itt nálunk külföldön...Pesten azért vettem a gépet,mert a nyári fizetésem forintban kaptam,nameg Pesten nagyobb a választék,de például egy üzletben lepakoltam 100valahányezer forintot a pultra,majd megkérdeztem hogy nincs e ekkora tételnél vmi kedvezmény...a csávó hátranézett majd megkérdezte a mögötte állótól ugyanezt.,mire az:
    -....nincs.
    -nincs.
    ok. Lehet hogy ez csak nekem furcsa,de ezek szerint garanciaügyben is érnek majd meglepetések. Nálunk ezt nagy nyájasan visszavennék. Kedvencem,amikor a vonatút előtt két héttel lefoglaltattam magamnak a ramjaim,mire odaértem,mondták hogy nincs .Mondom írtam maguknak,hogy...
    erre ő:
    -ja,azt a címet nem szoktuk olvasni :F (Bluefish)

    Tudom,nem szokásom rövid hozzászólásokat gyártani,csak azt akartam mondani,hogy egy nyamvadt HDt csak átvesznek ,nem?
    ( mellesleg az új táppal már nehezmre esik észrevenni az előbbi hangot,de nem tudom hogy azért mert meggyógyult,vagymert márt megszokta a fülem,de mintha jobb lenne)

    Azért ha nálatok az a szokás,hogy ilyenkor leppatintják az ügyfelet,valami formális dumával,mint ''A jelenség nem fedi a garanciajegy érvényesítési feltételeinek meghatározó tételeit'' vagy valami hasonló,...akkor pls jelezzétek,mert akkor felkészültebben szállok majd vonatra...persze az se most lesz.

    Will work for FSB!

Új hozzászólás Aktív témák