Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Dorian #95864 üzenetére

    Tudom, hogy Te szereted ezt a kábelt. :K Nekem is volt pár hónapig, de nálam bizony ráült egy kellemetlen "fényesség" a felső regisztereken, amit nem tudtam/akartam megszokni. A Sommer pl. nálam sokkal kezesebb és hosszan hallgathatóbb. Igaz, egészen más rendszerünk van... De ami fura az az, hogy az erősítőm és a dacom is "kerekít" egy "icipicit" legfelül, de én mégis hallottam azt az "idegességet" a Silver Session hangjában. Sommerrel (nagyon sokadikként) minden a helyére került. Én ezért ódzkodom (már) ezektől az "egyszerű" öszvér kábelektől, mert sokszor többet ártanak, mint használnak. Ezért nem is ajánlom, mert esetleg (szerintem) valami nagyon fedett hangú rendszert lehet/ne hangolgatni vele, de eleve lineáris hangú rendszerbe már nem tudom elképzelni. :R

    (#95865) fapaci Igazad van, de az általad javasolt/említett IC kábel nem sokaknak adatik meg, hogy így mondjam... és szerintem nem is ez lenne a kiválasztott "szint" a kérdező részéről. Ha így lett volna, akkor úgy kérdezné, hogy "pénz nem számít", úgy kér valami ajánlatot. Bár ott ahol ez a "helyzet", "onnan" nem nagyon szoktak idejönni tanácsért. :)

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák