Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz bkercso #84156 üzenetére

    hirtelen a solutionon kivül nem jut még egy gyártó eszembe, akinek tetszik az erősítőjének a hangja, és visszacsatolt. ellenben GNVCS-s erősítőket sorolhatom ártól függetlenül, amik általában a magas tartományban csattognak, torzítanak, és számomra fárasztóak. viszont az tény, hogy mért paramétereken jelentősen lehet javitani, szinte ingyen GNVCS-vel. szerintem azért terjedt el, mert 1. sokaknak nincs kedve hallgatózni, és papiron jóhogy jobb a vcs erősítő, 2. a lehető legolcsóbb, műszakilag még éppen megfelelő alkatrészekből lehet épitkezni.

    anno kaptam egy cikket (attól, akinek elmondtam, h nekem mennyire tetszik a solution hangja, és nem értem, h miért nincs vcs-s torzitás a hangjában), interjút készitettek a solution tervezőjével, és a vcs volt a központi téma. azt mondta, hogy a vcs köré tervezte az ersítőt, és valami időbeli szimulációval sikerült elérnie, hogy ne legyen vcs hangja a vcs erősítőnek. Tehát azért vagyunk egy páran, akiket tényleg zavar a vcs.

    ahogy szépen elterjedtek a kicsatoló kondi nélküli kapcsolások, miközben drágán, de léteznek igen jó, szinte saját hang nélküli kondik.

    nemtom emlékszel-e még a champra. az első széria egy elég erős vcs-vel bírt, majd rájöttem, hogy ha enyhitem a vcs-t (a gain is csökkent), akkor jobb a hang. ettől függetlenül 20ból volt 1 ember, akinek napokig jobban tetszett az eredeti, aztán valszeg a maradék 19 hatására, de végül beállt a sorba, hogy ja, jobb csökkent gainnel / kisebb vcs-vel.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák