Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz dgyuri0123 #67382 üzenetére

    Azt hiszem, hogy nem fogok olyan tápot venni. A jövő héten megrendelem a hifipiacos hirdetésben szereplő csináltatott tápot. Olvastam, amit írtál róla, és el is hiszem, hogy javult vele a hangzás. De nagyon nem volt szimpatikus az, amit az építési minőséggel kapcsolatosan írtál. Ha neked ezzel ennyit javult, akkor elvben többet kéne majd kapjak egy jól megkomponált darabtól. Estem már abba a hibába, hogy spórolni akartam, de aztán csak megvettem a drágábbat, az olcsó megoldás meg feleslegesen kidobott pénz volt, mert nem használom. És ismerem magam annyira, hogy a tudat ott lenne bennem, hogy ez nem az igazi, hogy ez kevés, és akkor lecserélném. Csak akkor nem tenném, ha volna összehasonlítási alapom, ha meghallgathatnám mind a kettőt, mielőtt döntenék. Sajnos, erre nincs esélyem, nem adja ide az illető letét ellenében. Viszont, ahogy ígértem, én gonosz módra szívesen oda adom neked, hogy tesztelgesd :-) . Ha majd odakerül a sor, tényleg szívesen venném, ha kipróbálnád, bízom a füledben, és a véleményedben. És arra is kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a te láncodban, hiszen nagyon nem egyforma a miénk, a Denont leszámítva minden más. Jelenleg épp a kábelezéssel küzdök. Hoztam usb kábeleket a kácsától, AQ, hatezer és harminc közti kategóriában. Kíváncsi vagyok a különbségre, talán egyik sem marad meg, és viszem vissza mindet. Mire nem jó a Húsvét... Amúgy mindenkinek kellemes zene hallgatást!

Új hozzászólás Aktív témák