Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz Tim72 #66712 üzenetére

    Én az alaplapi helyett egy Xonar u7-es külső hangkártyát vettem (mert javasolták), valóban jobb lett a hangzás de fura mód úgy történt még egy plusz javulás a hangminőségben, amire soha nem gondoltam volna.
    Alapból az asus honlapjáról töltöttem le és telepíttettem fel hozzá az asio drivert, majd később az újabb változatát is.
    Nemrég viszont feltettem a pc-re a foobar2000 zenelejátszót és azt hittem csak a zenelejátszó miatt javult a hangzás, de mint kiderült nem csak amiatt, hanem azért is mert fel kellett telepítenem a zenelejátszón belül is egy "asio support"-ot és fura mód ezzel (vagy csak ezután) a xonar u7 még jobban muzsikál mint a gyári driver-rel, tehát mindenben meghallom a javulást nem csak a foobar-on belül. Így már inkább beszélnék jelentős különbségről az alaplapihoz képest. Hát amúgy ez nem semmi, erről lehet hogy más xonar u7 tulajnak is tudnia kellene (amúgy win7 ultimate-em van és a teljesség kedvéért elmondom hogy a wasapit is aktiváltam és próbáltam is, de nem azt használom, de ki tudja hátha még az is belejátszott (jobban megnyitotta az utat ... :D :F ). Ezeknél a szoftveres dolgoknál soha nem lehet tudni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák