Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz #71562240 #35701 üzenetére

    Az új árát alapvetően a származási helye (Japán), a maximális kimenő teljesítménye (2X35 watt/8 ohm) és a márkája határozta meg.
    Műszakilag abszolút nem indokolt az ára, szerintem kicsit nevetséges, hogy a példának hozott nad negyed annyiba került anno, főleg annak tükrében, hogy a kis manó hangja és felépítése milyen...

    Ha az árviszonyokról kérdezel, akkor azt tudom írni, hogy az erősítők (is) sokkal olcsóbban tudják azt, amit régen, csak manapság az olcsó gépezetek vackok, szinte hallgathatatlanok (nem véletlenül), tudatos terelés van a drágább termékek felé, fogyasztói társadalom, ha ma jó és tartós gyári berendezést szeretnél, akkor mélyen zsebbe kell nyúlni, főleg a tartóssághoz.
    Az előbbi miatt, szerintem, a mai 400-600 fontos gépek (is) hangilag kenterbe verik a 20-30 évvel ezelőtt, ugyanennyibe kerülő régieket, kétszáz font alatt viszont ma nem kapsz jót, ellentétben a letűnt korokkal...

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák