Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kavics325i

    őstag

    válasz ozzy711 #34736 üzenetére

    Hi-Fi-ről általánosságban: Szerintem az általánosságba vagy bele tartozik ez is vagy akkor az audiofilizmus sem. Ignorálj ha kedved tartja. De nincs szándékomban senkivel megutáltatni a zenét ill. a hifit sem. Legfőképp nem nézek komplett idiótának egy audiofilt sem. Az,hogy a nyitott szem helyett egyeseknek csak nyitott fülük van. Pont nem az én hibám :)
    (#34735) Iomega Azért ez így elég tág kör,hogy be tudjam skatulyázni. Mindent amitől az érzés aminek ott kell lennie az ott van. Klasszikust is hallgatok csak nem túlnyomó részben

    Nya még eccer:
    Az a kegyakoribb vád az -úgynevezett- Audiofilek ellen, hogy olyan apró kölünbségekért hajlandók áldozni viszonylag nagy összegeket (ezt én most önkényesen kiegészíteném azzal, hogy fáradságot, energiát), amit az átlag zeneghallgató meg sem hall, vagy ha meg is hallja, nem sokra értékeli. (Ennek oka, hogy nincs hozzá elég jó hallása, elég jó rendszere és többnyire olyan zenét hallgat, amelynél ennek kisebb a jelentősége. Ezt a zárójeles megjegyzést én fűztem hozzá.)
    A zene örömöt kell,hogy okozzon. Amikor támadás ér valakit,hogy valamit nem jól tesz vagy éppen badarság akkor az nem indok ill. nem védekezés,hogy a másik uccsem tudja,mer' az hülye 'mer az vak mer' annak nincs olyan kifinomult ízlése. Szóval ha valaki ennek az idézett szövegrésznek a jelenteni valóját nem tudja távol állottan értelmezni az vagy elfogult és az öreg "audiofileket" istenként tiszteli avagy meglehet,hogy az ÉRTÉKRENDJE mmmááássss......

    [ Szerkesztve ]

    " A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

Új hozzászólás Aktív témák