Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz raus #26001 üzenetére

    Weiss Saracon-t esetleg még kipróbálhatod (boltban 250k :) ), stúdiókban szokták használni. Romlás konvertálásnál mindig van :)

    kammerer: :) Az MP3-at nem neveztem egy lapon vele, csak azért emlitettem meg, mert egy jobb felvétel/master esetén MP3-ban kevesebb zajt hallhatsz, mint egy 24bites felvételen rosszabb masterrel/felvétellel. A többi dologról nem tudok érdemit mondani. Én elhiszem, hogy valaki 24/192-t hallgatva jobban érzi magát és több érzelem/érték átjön a zenéből, de én ezt nem birom felfogni, mert YT hangminőség + integrált hang + 1k-s füles kombóval én már volt, hogy majdnem sirtam :) Igaz, hogy néha megfájdul a fülem, mert azért alja cucc meg azért ha a felvétel kis dinamikájú is elég nyilvánvaló, de egy fülkimelo alja-kozep cucc es egy high endebb cucc kozott en mar nem vettem eszre magamon nagy kulonseget zenehallgatas kozben. Ezért gondolom, hogy egy kicsit furcsa ez a téma. Itt egy jó Daniel Weiss interjú csak az érdekesség kedvéért, aki elismert a szakmában és ő alapitotta a Weiss Engineering-et (közepe előtt kicsivel van az ide vágó rész).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák