Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz BluEyes #2317 üzenetére

    Én is ezt írtam: az egész választás azon múlik, ki milyen hangzást preferál.
    Mellesleg a srác említette a jazz-t és a komolyzenét is. Ezeken a JBL-H/K már messze nem ideális párosítás, míg a kis klasszikus angolok angol hangfalakkal (főleg a nagyobb méretűekkel) még rockra és metálra is jók, jazzen, komolyzenén pedig nagyon elemükben vannak!
    Az én Cambridge erősítőm és CD játszóm a régebbi nagyméretű Mission hangfalakkal jazzen, rockon (főleg ezt hallgatok) nagyon jó, viszont az is igaz, hogy a szinti zenén nagyon el tud bukni. Pl. az egyik kedvencem (kivétel erősíti a szabályt - főleg jazz, rock a stílusom), a Depeche Mode szinte hallgathatatlan ezen a láncon. Szörnyű tud lenni, nekik inkább kocsiban hallgatom a lemezeiket...:(

    A lényeg, hallgasson meg sok cuccot a kedvenc lemezeivel! Amelyik teccik, azt köll megvenni! ;)

    Egyébként anno, a nyolcvanas évek végén szinte mindenki rockot, metált hallgatott a haverok között (részben én is), s ezek az erölködők vagy NAD-ok voltak, vagy hozzájuk hasonló koncepció szerint épült kis jószágok! Nem igaz, hogy kevés a NAD metálra! :)) Csak jó (és jól kihajtható) hangfal kell hozzá! :))

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák