Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz AMDFan #19411 üzenetére

    Ez harmadszori reakció a részedről olyanra, amit nem írtam, és nem is igaz. Csak azért reagálok, hogy egy kicsit tegyek a fórumtrollkodás ellen. (Óvatosan használom a trollkodás szót, tehát jelzés értékű, hogy használtam.)
    Nem írtam, hogy nem a digitális világban nőttem fel, éppen ellenkezőleg, abban nőttem fel, csak lehet, hogy előbb kezdtem. Ezáltal (is) a digitális hifizésben is legalább annyira otthon vagyok, mint az analóg hifiben, nagyon is értek hozzá. Egyúttal a számítógéphez is értek, részben a tanulmányaim révén, részben a tapasztalataim révén, attól függetlenül, hogy nem azon hallgatok zenét. (Illetve persze annyiban összefügg, hogy a hozzáértésem is segít abban, hogy ne számítógépen hallgassak zenét.) A mérnöki tanulmányok hiányának felvetése sem nyert hangszórót (hehe de "stílusos" voltam), éppenséggel huszonhat évvel ezelőtt kezdtem először mérnöki szakon számítógép hardver és programozás tanulmányokkal foglalkozni, a folyamat sosem szakadt meg, a magánút mellett többek között informatikai szak elvégzése révén sem...
    Mindezt csak a személyesen velem kapcsolatos csúsztatásaid ellen írtam le. Nem olyannal állsz "szemben", akivel gondoltad eredetileg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák