Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Jorgi Kormi #111526 üzenetére

    Szerintem kicsit túlvállalták magukat a srácok, mikor beakciózták 520-ra az R3 árát, így arúkeresőben fel is ugrott 12. helyre(azóta már 17-18. körül van) az összhangfal kategóriá-ban a Kef (érted, a sok boombox, meg 100k-s között ott figyel egy félmillás "polc"sugi, ergo egy csomóan ráugrottak az ajánlatra); a saját/nagykeres készlet valószínűleg pikk-pakk elfogyott, az utórendelést meg gondolom némileg megakasztja a mostani kínai lezárós kálvária, így adtak egy 2 hetes várható érkezési időpontot. :U
    szerk: romániai rendeléstől meg fázom kicsit, főleg, hogy azért ahogy olvasom akadtak az R3-mal időnként gondok (kell a fenének egy bukaresti gariztatás)

    wm2: használtan már eleve JJ csövekkel vettem, ezeket előbb R/L cseréltem Valvo harleen-ra, közép maradt JJ(újra cseréltem), majd kb egy év m. elkezdett sercegni a hang, akkor azt hittem, hogy a 40-50 éves Valvok makkantak meg, de nem, az új JJ :DDD . De már megvoltak a jobb szériának mondott Valvok(2x R/L) és mellé középre a Sovtek, majd végül mind a 3 Valvo lett :K .
    Hangja a reszelős (magas sistereg, a közép hátul kullog) és mélybutából(nagy, sok, nem igazán tagolt/megfogott) lett egyre zeneibb (és nyilván ezzel egyre inkább eltérve a tökéletestől ;] ), mélyben részletesebb, középen is lett teste, magasban is jobban "ott" lévő, de nem sipítozó.
    Megmondom őszintén a Valvo típusok között (harleen és vlmi más, de azért nem a hamburg) különbséget nem hallottam igazán.
    Na meg közben azért lett cserélve még ez-az körülötte, szóval nehéz az 1:1 összevetés; de azt tuti: a JJ után a Valvo tényleg egy megváltás volt!

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák