Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz denesdr #106943 üzenetére

    Ma nagyon kimerítő dolgot csináltam :D
    Hangdobozokat tesztelgettem P vs. T.

    Egy vesztese mindenképp lett a mai napnak, az pedig a TC Impact Twinem. Sajna valamiért sehogy sem a hosszan hallgatható kategória. Egyébként elég különböző is volt a két dobozon a végeredmény. Amúgy valószínű ezzel még a ProAc mellett döntöttem volna, mert a T+A TMR-en nekem alacsony hangerőn kicsit sok volt a magas, illetve nem is volt annyira egyben a hangzás mint a másikon.

    A Sony DVD lejátszómmal viszont már fordult a helyzet. Ott a Transmission Line doboz hagja már rendben volt, és kicsit részletesebben is szólt a ProAc-nál. Bár a Sony DVD lejátszó azért nem egy felbontás bajnok (bár lehet nem is kell annak lenni).

    Még mindenképp meg akarom majd a DAP-omról is hallgatni őket.

    Egy biztos, az impact Twin helyett tényleg kellene más forrást nézvi vagy használni PC-ről.
    Mert mostmár úgy néz ki, el kell engednem ha előrébb szeretnék lépni a hangfalas rendszernél.

    Amúgy esélyes hogy elengedem a Response 1.5-öst is. Hadd vigye valaki aki nagyobb teret tud biztosítani nekik; nálam 11m²-en egy nagyon kicsit döngenek.
    Illetve amikor s4tch-nél is próbáltuk őket, jót tett a hangzásuknak (levegősebb, teresebb lett), amikor széjjelebb voltak téve.

Új hozzászólás Aktív témák