Új hozzászólás Aktív témák

  • TBT

    addikt

    válasz Tyler Durden #8524 üzenetére

    Sajnos jelenleg a QM is játszhatatlan. Olyan játékosokkal sorsol össze, akiknek fogalmuk sincs a dolgokról (gondolom a Diablo-s cuccokért jöttek csak játszani, ami nem lenne baj, de akkor miért sorsol a rendszer hozzájuk, amikor magasabb szinten vagyok? Mert így csak tönkre vágják más játékát). És emellett sokan nem tudják melyik hős mire képes és mit kell vele csinálni, emellett hadilábon állnak az adott pályák objektíveivel is. :(
    Az egyik direkt trollkodik, a másik direkt megy megdögleni 10-15x, majd kilép a francba. A harmadik flamel, a negyedik pedig League of Legends-es jellemzőket használ:
    Go for Baron (Boss a pókos pályán).
    We have Leona = Johanna
    Jaina and Kael AP Carry...
    Need farm for Gold és hasonlók...

    Komolyan mondom totál kiégés ez a játék. Számítottam rá, hogy előbb-utóbb ilyen lesz ez is (hasonlóan a többi MOBA/Online hulladékhoz), de nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan. Talán csak a vakáció miatt? A gyerekek nem tudják mivel elfoglalni magukat? Talán jó is lesz, ha már elkezdődik a suliszezon, legalább ezeknek egy része "eltűnik". Anno a LoL-ba is megváltás volt a szeptember. :DD

    [ Szerkesztve ]

    "I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Új hozzászólás Aktív témák