Új hozzászólás Aktív témák

  • Starpunk

    csendes tag

    válasz Stylerr #349 üzenetére

    Nem biztos hogy kapott hozza hozzaferest sajnos, mert en nekem ma egy hete megjelent a Battle.net appban a jtek le is szedtem,de azt irja ki nem vagyok jogosult a jatekhoz es nem is tudom elinditani a Play ikont.

    Mar beszltem a Live Chaten a Supportos sracokkal is megneztek az Accountomat es ök irtak hogy sajnos nincs hozzaferesem, amit meg meg is ertnek csak hogy akkor miert jelent meg a jatek a Battle.net appomban :)

    De volt akinek ugyan ugy szürken jelezte a Play ikontjat es azt irta nem jogosult a jatekhoz eleg volt csak azt csinalnia hogy att alitja a jateknal a regiot egy masikra azt ki logol aztan vissza allitja a regiot a sajatjara es plusz melle jelszot valtoztat es megy a jatek, de nekem peldaul meg a regiot sem engedi valtoztatni a jateknal csak ott tudom mikor be akkarnek lepni a Battle.net appomban,de az meg semmit sem er :)

    En mar egy hete varok az e-mailre, mert en is azt gondoltam biztos majd küldik utana az e-mailt, de ez idaig meg semmit nem kaptam sajnos :(

Új hozzászólás Aktív témák