Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz seczki6 #376 üzenetére

    Lehet, hogy csak szoftveresen van tiltva a filmlejátszási lehetőség USB-n keresztül - LG TV-nél oldottam már fel ezt a lehetőséget egy univerzális távirányító segítségével, a megfelelő gombok kombinációjával egy szervizmenübe belépve, youtube-videók és egyéb leírások alapján -, nézz utána, a Ti TV-teken van-e erre lehetőség.

    Van azon a TV-n sima VGA-bemenet? RGB-vel is szokták jelölni, a klasszikus 15-eres monitorcsatlakozóra gondolok.
    A TV leírásában nem láttam, hogy lenne, úgy viszont kicsit macerásabb lesz, mert sajnos a laptop - ahogy elnéztem - nem rendelkezik HDMI-kimenettel, csak a régi VGA-kimenete van.
    Ha a TV-n lenne VGA-bemenet, semmi para nem lenne, akkor ilyen kéne, azt' kész.
    Így viszont vagy ilyen VGA to YPbPr megoldás kéne (hátha itt találsz jót), vagy pedig először VGA-ról DVI-ra alakító kéne (pl. lehet, hogy egy ilyen vagy egy ilyen működik, nem próbáltam), aztán továbbvinni egy DVI-HDMI-átalakítóra (vagy ha támogatja a DVI-t a TV, akkor az egyszeri átalakítás elég).
    Ennél csak drágább megoldások vannak szerintem, de aztán lehet, hogy valaki mond jobbat is.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák