Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creed13

    tag

    Hellosztok!

    Egy érdekes és eléggé zavaró dolog ütötte fel a fejét nálam manapság.Van nékem egy kb 2 hónapos WD 15ERS (1.5TB)-os winyóm.3 felé van particionálva, amin a 3. partició csak torrentezésre van használva.Az elmúlt pár napban 4 torrent piros volt a progiban, ami nem zavart igazán, mert sokat osztok meg.Aztán pénteken itthon gépezés közben hallottam egy olyan pukkanó hangot, mint amikor egy kondi elszáll.Oldal lap levesz megnéztem és szaglásztam is, de semmit nem éreztem/láttam.Erre vasárnap reggel hallgatni akartam zenét netezés közben, és a zene akadozott.Utána akartam letölteni torrentről pár fájlt és elkezdte kidobálni, h I/O eszköz hiba és piros X a torrent mellett.Na ez már para volt.Hiába indítottam el, semmi, ugyan az a hiba üzi.Ami lent volt a wincsin fájlok és pirosak voltak megnéztem olvashatók-e, lehetett őket olvasni/másolni/kibontani és jók is voltak.Felmentem WD oldalára és leszedtem a WinDlg progit, lefuttattam a quick és az extended tesztet is.Mind 2 azt írta, h minden oké.Plusz csináltam töredezettségmentesítést is ami le is futott gond nélkül.Na innentől kezdve nem tudom mi lehet a gond?Ez a WD progi egyébként mennyire megbízható?Ja és az I/O hibát a torrent progi mai napig dobálja véletlen szerűen.Köszi

    Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

Új hozzászólás Aktív témák