Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Itachi82

    aktív tag

    Csá all!
    A Winchester egy kicsit furán viseleted és így lefuttattam egy Hard Disk Sentinelt és ezt írta:

    Teljesitmény: 100% Kiváló :C
    Kondíció: 16% Rossz :Y

    46 napot jósol még neki a program! Mit javasoltok, ha már nem lesz jó akkor lép élebe a garancia, vagy ezt már cserélik? :(((

    A lemez felületén található 69 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.
    A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsőben romlott.
    A lemez felületén található 44 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
    Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.
    Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.

    Javasolt az adatok azonnali mentése az adatvesztés elkerülése érdekében.

    Előre is köszönöm!

    (Szerkesztés:)
    Már most eltűnt, egyszer már vissza hoztam SATA kábel cserével!

    [ Szerkesztve ]

  • Itachi82

    aktív tag

    Csá All!

    Olyan problémára tudtok/van-e megoldás, uTorrent indításnál vettem észre, hogy nem indul el (Feladatkezelőben megy, de mégse jön be), a torrent kép fájlok a D:\Cuccos mappában vannak, de nem nyitja meg egyáltalán a mappát!
    Amit ki ír: I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani
    Lenne pár cucc ami kellene onnan!
    Kábel cserét még nem próbáltam, a Hard Disk Sentinel 100/98-on áll, mit látható volt már lejeb is, de szerencsére vissza jött.

    A rendszerem Win 7 64bit és külön SSD-n van.

    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák