Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Perry-sama

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy problémám. Van egy Western Digital WD10EARS ' TB-os vinyóm. 3 éves a gép, bár még van rá 2 hónap gar, tegnap azt csinálta, hogy miután filmet másoltam a laptopomra (kb 1 éve külső usb-s rack-ben használom) rádugtam az asztalimra majd fura hangot kezdett kiadni, mintha nem tudna felpörögni, de kb fél perc után abbahagyja, majd nem érzékeli a windows. Szerintetek behalt, esetleg van rá mód hogy valahogy felélesszem legalább annyira hogy az adatokat lementsem róla vagy végleg vége lett? Jut eszembe HDD sentinellel 1,5 hete néztem akkor 94%os kondíciót mutatott és nem volt jele a meghibásodásnak sem.

    Asus P7P55D | core i7 860 @2.8GHz | CM Hyper TX3 Fan | Asus R9 280X 3Gb | Corsair 4*2 GB DDR3/1600 | WD 1 TB S-ATA + WD 160 GB ATA + Samsung 500 GB S-ATA | Asus DRW-1810 | Chieftech 550 W

  • Perry-sama

    tag

    Erre a kérdésemre senki nem tud választ? :F

    "Sziasztok!

    Lenne egy problémám. Van egy Western Digital WD10EARS ' TB-os vinyóm. 3 éves a gép, bár még van rá 2 hónap gar, tegnap azt csinálta, hogy miután filmet másoltam a laptopomra (kb 1 éve külső usb-s rack-ben használom) rádugtam az asztalimra majd fura hangot kezdett kiadni, mintha nem tudna felpörögni, de kb fél perc után abbahagyja, majd nem érzékeli a windows. Szerintetek behalt, esetleg van rá mód hogy valahogy felélesszem legalább annyira hogy az adatokat lementsem róla vagy végleg vége lett? Jut eszembe HDD sentinellel 1,5 hete néztem akkor 94%os kondíciót mutatott és nem volt jele a meghibásodásnak sem"

    Asus P7P55D | core i7 860 @2.8GHz | CM Hyper TX3 Fan | Asus R9 280X 3Gb | Corsair 4*2 GB DDR3/1600 | WD 1 TB S-ATA + WD 160 GB ATA + Samsung 500 GB S-ATA | Asus DRW-1810 | Chieftech 550 W

Új hozzászólás Aktív témák