Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz siriq #91 üzenetére

    Örülök annak, hogy ilyen ''becsületes'' vagy. Belegondoltál már abba, mit okoz a viselkedésed? Minden garanciába vissza küldött eszköz veszteség, amit az új árába be kell kalkulálnia a gyárnak. Tehát ha Te elrontod és visszaküldöd, akkor Te idézed elő az árak emelkedését. 10% visszaküldése valahol 25-35% áremelkedést okoz (nem vagyok gazdasági szakember, csak gondolkozom). Ha ''csak'' minden második eszköz kerül így vissza, akkor az árak a háromszorosára is ugorhatnak. Ez kinek jó? :( :( :(

    Egyébként ez szerintem kimeríti a szándékos károkozás fogalmát. Ügyvéd sem vagyok, de úgy tudom, hogy ez büntetendő. Jogosan!

    Sokkal fontosabb lenne meglévő értékeinkre vigyázni. Mindennek megtalálható a helye (kukán kívül is - nem mellé téve :( ), nem kell kidobni, tönkre tenni. Add el, ajándékozd oda annak, akinek még ilyenre sem futja. Hidd el nagyon jó érzés másnak segíteni. Érezni és tudni, hogy jobb neki, mert Te önzetlenül lemondtál valamiről, ami már csak nyűg. És itt kezdődik a túlélés. Az eredeti hozzáállás az emberiség saját kiirtásához vezet hosszú távon.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák