Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz liksoft #50461 üzenetére

    :DDD Persze mentem bele a részletekbe, mert ahogyan Te sem, úgy én sem szeretek tanácsot adni az információk pontos ismerete nélkül, mert nagyjából ahányféle eset annyiféle megoldás: nincsen mindenre általánosan ráhúzható séma. Aki pedig a tanácsot kapja az azt hiszi, hogy azzal átlátja a folyamatot, holott bármikor beüthet egy apróságnak látszó dolog, ami miatt az egész menetrend alapjaiban változik meg és más módon lehet csak eredményt elérni, minden egyéb változattal pedig csak kárt okozni. Ezt viszont az illető már nem biztos, hogy a kellő tudás hiányában le tudja követni, így nagyobb bajt csinál a nem működő megoldás erőltetésével. Ráadásul utána az egész úgy jön vissza, hogy tőlem (vagy attól, akitől éppen kapta) kapott rossz tanácsot. Szóval ugye itt nem működik az, hogy ha kalapácsod van, akkor mindent szögnek nézhetsz, inkább "fordított orosz rulett lvl1000" típusú a játék, amiben nagyon észnél kell lenni ahhoz, hogy megugorjuk a szintet. Egyébként a múltkori be(te)ázott WD-hez tegnap megjött a donor az USA-ból: éppen most fejeztem be a mentését, minden lejött róla. A változatosság okáért most egy megégett Canon 70D-nek állok neki (nem vicc: az alja teljesen leolvadt, mert rajta felejtették a tűzhelyen - de innen szép menteni). :))

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák