Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    válasz King Unique #43414 üzenetére

    Köszönöm, hogy foglalkozol vele.
    Nekem az Asustól azt írták, amikor kértem a segítségüket, hogy az általuk jóváhagyottat tegyem fel: ezt a linket adták.
    Erről írtam korábban, hogy már próbáltuk. Viszont amikor most ezt akartam feltenni, előtte töröltem a meglévőt (remélem, jól), akkor azt írta ki, hogy az op. rendszer nem támogatja vagy vmi hasonló. Meg is ijedtem, hogy akkor most semmi nem lesz, de újraindításnál magától felment az, ami most van...

    Az öcsémmel mi is leszedtük a legújabb drivert az Intel oldaláról, ezt a 10.255-öst, de így sem ment. Ő belenézett a biosba is, ott nem talált módosításra érdemes dolgot, vagy ha igen, akkor azt megtette. Mondom, az zavar, hogy az Asus a régebbi driver linkelésével, majd a "hivatalos" szervízbe küldéssel, a "hivatalos" szervíz pedig a 81%-os sentineles állapotra hivatkozással "oldotta meg" a kérdést...

    Szóval, bőven elképzelhető, mivel se nekem, se az öcsémnek nem ez a szakmája (az övé persze sokkal közelebb van, ráadásul velem ellentétben érdekli is), hogy valamit nem csináltunk, vagy nem elég jól/alaposan csináltunk.
    De fogalmam sincs, hogy mit tehetnék még, mert hiába kapok nagyon segítőkész tanácsokat, a nagyrészének utána kell gugliznom, hogy mit is jelent pontosan, és ennek ellenére előfordullhat, hogy nem pont azt és úgy csinálom, ahogyan kellene, és emiatt esetleg az eredmény is elmarad...

    Igen, minden alkalommal feldobja, hogy gyorsabb tudna lenni!
    "de előtte nézz utána rendesen, hogy melyik driver passzol hozzá"
    Jó, de hogyan? És hogyan tegyem fel, mert előbb törölni kellene, igaz? Melyiket? Mindkettőt? Az is zavar, hogy van 2 usb csatlakozó a gépen, 1 kettes és 1 hármas. De akkor miért van 10 db bejegyzés az eszközkezelőben?!?

Új hozzászólás Aktív témák