Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz djculture #30766 üzenetére

    Az, hogy vannak jók, nem jelenti azt, hogy mind jó. Egy üzletember meg milyen szélsőséges körülmények között használ egy laptopot? :F :DDD Na de ez off, csak legyünk már logikusak. :R

    Arra bezzeg nem válaszoltál, hogy mi lesz a regenerált szektorokkal, pedig az fontosabb lett volna. Azt hittem, nagyobb tapasztalatod van e téren.

    Amúgy HDD Regenerator megy, 75%-nál indítottam, mert valahol afölött jelezte a bad sectorokat HDD Tune, mielőtt elszállt volna. 2 óra alatt eljutott a hibás zónáig (mindössze 367 bad sectort és 1137 bizonytalant jelezve), azóta már csaknem 4000 bad sectort javított ki az elmúlt majdnem 15 órában, legalábbis elméletileg, mert azt még nem tudom, hogy ezek valóban megjavultak-e. Most éppen leállítottam, hogy tudjak netezni, mert szinte teljesen befagyasztja a gépet a javítások alatt, és szinte folyamatosan javít. :Y De mindjárt újraindítom, aztán meglátom, reggelig mire jut. Sajnos még 200M szektor hátravan, ami kb. 7%, és ha mind rossz... :O

    Ha tényleg kijavítja a bad sectorokat, akkor ez nagyon f.sza kis progi (még ha bűn lassú is), csak ha meg rendben van a vinyó, akkor mi okozta a "meghibásodásokat"? Tényleg csak valami WD szoftveres avultatás lenne a dolog?

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák