Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsika

    csendes tag

    válasz Imco #14424 üzenetére

    A táp nem valószínű hogy hibás, mert ugyanilyen típusú winyóval a dokkoló vígan pörög.
    A Sentinel-el kapcsolatos kérdést nem telljesen értem, de tegnap, amikor be volt szerelve a gépbe a winyó, akkor a Sentinel látta és mindent rendben mutatott(hőmérséklet,SMART fülön is minden OK stb...)Ma már nem, de annak az az oka, hogy USB-ről más winyót sem lát a Sentinel, de ezzel sosem volt gond.Arra is gondoltam már, hogy valami ütközési probléma lehet talán, de ha átnevezem a Partríció betűjelét olyanra amilyen még tuti nem volt, akkor sem oldódik meg a probléma.Most példáúl az eszközkezelőben az USB-s részen engedékyeztem, és erre a lemezkezelőben mindent rendben mutatott,de az előző hozzászólásomban említett Új Hardver varázsló szövege folyamatosan megy, és az eszközkezelőben a lemezmeghalytóban a felkiáltójel továbbra is - az engedélyezés ellenére-bent marad.A BIOS-t tegnap néztem(Amikor be volt szerelve a gépbe),és nem látta a winchestert.Kábel hiba szintén nem lehet, mert a gépben SATA új nem használt kábellel próbáltam, és természetesen a belső táp kábellel.Viszont a dokkoló esetén a dokkoló saját tápjáról, ami nem lehet hibás mert a másik ugyanilyen típusú winyót vígan hajtja.

Új hozzászólás Aktív témák