Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    Üdv.
    Eddigi vinyó tapasztalataim: 3 Maxtor és 1 Samsung.A 3 Maxtor egyenként: 40GB-5 évig volt nálam hibátlan-eladtam, 80GB-2 évig használtam ez is hibátlan-öcsémnél teljesít, 250GB 2 évet húzott le tesómnál-ez van most eddig hibátlan. A Samsung 80-as volt az behalt fél év után, plusz havernál is behalt egy Samsung, azóta váltotta neki egy WD teljesen tökéletes már pár éve. Sajna konkrétan a típusokat nem tudom csak a jelenlegit. Maxtor 6L250R0.
    És nekem azt szokták mondani, hogy a Maxtor sz.r, hát nem úgy néz ki. A Samsungot viszont kerülöm messziről.
    Ja meg még volt 1-2 Seagate-em is, de arra végképp nem emlékszem pontoson milyenek voltak, de beváltak az biztos. De a legjobb a Quantum Fireball-om volt az 10 Gigás volt-ezt is eladtam, úgy-hogy ha minden igaz valahol még működik. Egyedül a 2 Samó halálozott el nálam illetve havernál.

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Új hozzászólás Aktív témák