Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz PuMbA #27094 üzenetére

    Persze, szerintem a DTS is sokszor bőven elég (nekem pl. még most az nagy előrelépés lenne), de ha már van valakinek egy HD hangokra is képes erősítője és a hozzá megfelelő hangfalszettje (amiért bizonyára nem 10 fillér pengetett ki), akkor annak ez már logikusan nem a legjobb opció.

    (#27095) Formaster: A DTS (ami szintén "csak" SD) még elméletileg átmegy, ha szerencséd van és támogatja ezt a TV.

    (Én is egy családtag miatt szoktam néha inkább szinkronosat választani, de elég nagy az esélye, hogy olyan gagyi a szinkron hangsáv, hogy az jelentősen levesz a film élvezeti értékéből (halkabbak az effektek, tompa a zene, az egész veszít a dinamikájából és gagyi szinkron hangokról már nem is beszélve). És ez bizony tényleg nem a HD és az SD hangsáv miatti különbség miatt van, hanem egyszerűen gagyin csinálják meg -elrontják- a magyar hangsáv keverését. Ezért én már 2x is meggondolom, mielőtt a szinkronos verzió mellett döntök. De vannak azért egész jól sikerültek is, de ez a kisebbik részét gyarapítja a szinkronoknak.)

Új hozzászólás Aktív témák