Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz azbest #5050 üzenetére

    Köszi szépen a hasznos infót, már beljebb vagyunk! :R :R :)

    A csatornát nem tudtam állítani mobilon, de 5 gh-en már látta a box a telefonom hotspotját és ki tudtam próbálni.
    Érdekes mód így már egyből ment az aktiválás! :) Bár csak addig még vissza nem váltottam wifire akkor megint újra kellet volna aktiválnom úgyhogy tényleg valami a nettel lesz a ludas... :F

    Viszont ami jó hír az az, hogy ezen felbuzdulva kipróbáltam kodin, és a hotspotról már gond nélkül be tudtam jelentkezni, illetve utána átváltva a rendes wifire is ment, tegnap meg is néztem rajt agy filmet teszt jelleggel. Ma annyi volt csak hogy amikor újraindítottam a boxot nem ment (kommunikációs hiba) de elég volt rácsatlakozni a hotspotra induláskor aztán visszakapcsolva rendes wifire megint működik.
    Úgyhogy most használom teszt jelleggel de ez már most minimális kompromisszum ahhoz képest hogy időről időre resetelni a boxot. :) :)

    Kérdés viszont hogy akkor mi lehet a wifivel, mert egy mezei tp-link router semmi extra meg egy jelerősítő, egyik se egy olyan eszköz amin bármi futna belenyúlva a netbe... :F

    Kipróbáltam a chrome-t is, és most már ott is működik az hbo go legalábbis pár videó erejéig amit próbáltam :) :R

Új hozzászólás Aktív témák