Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9000

    senior tag

    válasz tibbike01 #53542 üzenetére

    Nofrost vagy nem nofrost teljesen egyéni preferencia kérdése. Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya. Nekem már kb 15 éve no frostos hűtőim vannak, mert gyerekkoromban nagyon megutáltam a leolvasztást. Ez a döntő érv nálam.
    További előnye a nofrost-osnak, hogy a folyamatos levegőkeringetés következtében a hűtőtér minden pontján a hőmérséklet teljesen egyenletes. az alsó és felső polcokon egyformán mindig a beállított hőmérséklet van. A levegőkeringetés másik áldásos hatása, hogy nagyon hamar lehűlnek az ételek.
    Van két hátránya is:
    1. A hűtőtérben minden ételt lefedve kell tárolni, mert különben kiszárad/megszárad. Több folpack fogy. :) Ezt már megszoktam és nem érzem nyűgnek.
    2. A nofrost-os hűtőgép szakaszosan működik. Egyszer hűt, egyszer leolvaszt. Óránként 2-3 ciklus lefut. A folyamatos levegőkeringetéshez kell egy ventilátor, a leolvasztáshoz kell fűtés, ezeknek kell egy vezérlés. Több alkatrész, több hibalehetőség és nagyobb energiafogyasztás, nagyobb bekerülési költség. A hagyományos hűtőgép egy igen egyszerű szerkezet, egy nofrost-os ahhoz képest jóval bonyolultabb. A gyártók igen találékonyak és a tervezett avulást bármilyen egyszerű eszköznél be tudják kalibrálni, hogy x évente vennünk kelljen másikat, de kétségtelen, hogy a nofrost-osnál sokkal könnyebb dolguk van e téren. Senkinek ne legyen illúziója. A tervezett avulás nem kitaláció, hanem bevett gyakorlat.

Új hozzászólás Aktív témák