Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kovesz82

    tag

    válasz Ideg #45477 üzenetére

    A sütő ott is fűtött régen. Most nem fűt. Semmi értelme nincs annak, hogy csak ventillátor megy.

    Tisztázzuk a dolgokat akkor. Annyira nem vagyok analfabéta az elektromos háztartási dolgokhoz. Meg tudok javítani egy sütőt, csak egyszerűbbnek láttam, ha előre megkérdezem, tapasztaltabb emberektől, hogy mégis hol keressem a hibát.
    Mert egy sütőt úgy képzelek el, hogy van benne alul felül fűtőszál, egy ventillátor, egy termosztát és egy grill fűtőszál és csókolom... Ha tévedek szóljatok.
    Ebből működik a termosztát, mert felfűti az adott hőfokra a sütőt alsó-felső sütésen, működik a ventillátor, mert légkeveréses módban és minden egyéb módban ahol kell ventillátor elindul. Működik továbbá az alsó felső és grill fűtőszál is, mivel sütni lehet vele. Ergo így első elindulásra nem tudom mit keressek... Egyedül a sütőmód választó kapcsolóra gyanakszom, hogy az ment tönkre a légkeveréses módnál... Mivel nem szedtem még szét, mert kedvem se volt hozzá és alsó-felső sütéssel is mindent meg tudott sütni a feleségem, így nem igazán tudom mi van belül.
    Ezekben van valami elektronika?

Új hozzászólás Aktív témák