Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Csabroncka #36034 üzenetére

    Csabroncka és pjen: Köszi a válaszokat!

    Őszintén szólva a kábel a kisebb gondom.
    A gép hangereje, visító frekvenciája eléggé elgondolkoztatott. Azt fontolgatom, hogy visszaküldöm.
    Csak ugye a fóliát kidobtam, a hungarocellek közül az egyik eltört, és mostam vele kettőt.
    Illetve kiegészítettem a gariját 5 évre.
    Nem tudom, hogy ezek közül gond-e bármi, mert ha nem kapom vissza a teljes árat, vagy hetekig kell kommunikálnom velük, akkor hagyom a francba az egészet.

    Illetve nem tudom, hogy az ilyen visszavitt árukkal mi történik, de nem szeretnék szemetet gyártani, csak mert nekem hangos a gép... :U

    Ezen kívül az elöl töltősökkel szemeztem, de azok sokkal mélyebbek, és panel fürdőszobába nem igazán passzolnak.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Ance

    őstag

    válasz Csabroncka #36034 üzenetére

    Azért azt tisztázzuk, hogy a mosógépet minden valószínűség szerint azért nem engedi hosszabbítóval használni, mert azt leteszed a földre. Vizes helyiségben pedig nem teszünk konnektort a földre, mert ha kiömlik a víz akár a mosógépből, akár a kádból, akkor megráz az áram.

    Szóval mielött komoly barkácsolásra biztatunk mindenkit (a garancia elvesztésével együtt) talán ésszerűbb lenne olyan tanácsot adni, hogy olyan hosszabbítót használjon, amit legalább 50 centivel a föld felett rögzít....

    Az, hogy egy Németországban szétgyakott, lomtalanításból hazahozott és itthon megfoltozott és eladott használt Miele dicsőítése hogy jön ide, azt végleg nem tudom. Félreértés ne essék, a Miele az egyik legjobb háztartási gép gyártó a világon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák