Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Intel fan11 #20060 üzenetére

    mert én ott vettem zuhanyfejet, ajánlottam volna.

    de akkor mindegy. a küldetésed, hogy veszel egy rendes zuhanyfejet, aminek nagy az áteresztő képessége, nem állítgatós, nem víztakarékos, nem hétzenés-kvarcórás, nem szilikonfúvókás, legegyszerűbb tukkó zuhanyfej.

    felteszed, próbálod.

    ha még mindig nem jó, kikeresed a kazánod pontos típusát, megkeresed hozzá a használatit, és kiolvasod, hogy hogy tudod beállítani milyen átfolyó vízmennyiségre kapcsoljon és beállítod.

    ha nem találod, akkor ide linkeled a pontos típust és a használatit (nem egy guglis 60x80 pixeles képet a kazánról, hogy kb. ilyen) és valaki megszakérti neked, hogy mit tekerjél és merre.

    vaaaagy

    hallgatsz a kedvesuramodra, veszel egy tárolós bojlert, szétvered a fürdőt, ha gázos akkor vállalod, hogy a következő kéményseprésnél leveszik a gázórádat mert se terv se engedély, ha villanyos, akkor húzatsz be hozzá (akár vezérelt akár nem) villanyt, és a kedves újasszonynak van egy félmilliós tusolási lehetősége.

    nekem tök mindegy, és őszintén szólva már fel is adtam, ez volt az utolsó hogy még becsületből megpróbáltalak észhez téríteni.

Új hozzászólás Aktív témák