Új hozzászólás Aktív témák

  • balojazz

    aktív tag

    válasz pjen #79781 üzenetére

    A rövid válasz az, hogy először lámpátlan gépem volt, és már akkor fölmerült bennem, mennyivel jobb lenne lámpával, most meg örülök neki, ez is elég magyarázat. A hosszabb magyarázat empirikus természetű. Onnan veszem észre, hogy kell, hogy ha lejár az 5 perc világítási idő, és zavar, hogy elaludt, akkor olykor megint becsukom-kinyitom, hogy újra égjen. A harmadik magyarázatot emlékeimből próbálom kipiszkálni, mert már megszoktam, hogy van. Bepakolásnál, ha nem akarom a fönti villanyt fölkapcsolni, akkor is szoktam örülni neki (a pult közben meg van világítva), kipakolásnál meg hamarabb észreveszem a megcsillanó vízcseppeket némelyik műanyag tányéron vagy pohár alján, és azokat otthagyom száradni még, vagyis egy pillantással fölmérem, mit lehet berámolni a szekrénybe, és mit kell bent hagyni még. A szűrő állapotát is így ellenőrzöm: üresen rányitok, rápillantok, és még le sem kell guggolnom vagy hajolnom hozzá. Én nagyon szeretem, és igénylem is. Aki teheti, próbálja ki valahol. Nagyon kényelmes így használni. Lehet nélküle élni, de jó.

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Új hozzászólás Aktív témák