Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz BBéci #69257 üzenetére

    Kár, hogy nem általános!

    Ilyen méretű berendezéseknél igazán lehetne sztenderd, a talapzaton, a négy sarok alá ki/behajtható kerék. Nagyban megkönyítené a mozgatást az épületen belül.

    A gyártási költségeket is maximum néhány dollárral dobná meg, a termék árát figyelembe véve, az ebből fakadó minimális többletköltséget is szívesen kifizetné minden fogyasztó.

    Egyébként ezt a gépet vettük: BOSCH GSN 58

    A beüzemelést követően a biztonság kedvéért hagytuk ~24 órát üresen üzemelni, mielőtt belepakoltunk.

    Ennyi idő alatt nyilván túl sok tapasztalat nincsen vele, viszont megdöbbentően halk. Pedig levegőkeringetés is üzemel benne, de egészen közel kell hajonlom hozzá, hogy egy nagyon enyhe, mély búgást halljak.

    Én egy hiányosságot találtam, mégpedig azt, hogy a digitális hőmérséklet kijelző a beállított hőrmérsékletet mutatja mindig, nem a ténylegeset. Persze - ha minden jól megy - egy idő után a kettő egyezni fog, viszont én örültem volna egy tényleges (belső tér) hőmérőnek.

    A "szuperhűtés" funkció is jól hangzik, mert elvileg a felső polcok tartalmát extra gyorsan és extra hideg levegővel fagyasztja le, amikor ez aktiválva van.

    Hogy a gyakorlatban ez valóban így is működik-e, az más kérdés. De az "érzet", avagy a tudat azért megnyugtató. :)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák