Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz AssAssynn #61229 üzenetére

    Ezen a porszívó választó mizérián én is keresztül mentem. Sajnos a mosógéppel és a mosogatógéppel ellentétben az olcsó kategóriában nem találtam olyan porzsákos porszívót, ami maradéktalanul teljesítette volna az igényeimet. Emiatt ebben árszintet kellett ugrani. Nekem fontos volt, hogy nagyon jó motoros keféje legyen, és jól szívja és szűrje a port. Itt a fórumban hívták fel a figyelmemet a számomra addig ismeretlen márkára a Sebo-ra. Ennek a márkának van egy ár/tudás arányban verhetetlen porszívója. Ez a SEBO Airbelt K3 Premium porszívó, ami végül a befutó lett. Akkor még 139eFt volt, de mivel a Forint rendkívül sokat erősödött :O így sajnos mára már 157eFt lett az ára. Hihetetlenül jó és átgondolt technika! Pl a forgókefét egy mozdulattal ki lehet emelni a fejből, ha esetleg meg kell tisztítani. A levegő kivezetése körkörös, 4 év garanciás stb. A Miele Complete C3 Electro EcoLine SGFP3 volt a másik árban még szóba jöhető jelölt, de a Sebo árban, tudásban és felhasználóbarátabb megoldásaiban számomra meggyőzőbb volt. Néztem sok-sok Youtube videót róluk mire döntöttem. Nem bántam meg!

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák