Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    Üdv!

    Hűtő témában lenne kérdésem. Új hűtőt kéne venni, alulfagyasztósat, nem túl nagyot, 175-185cm körülit.

    A legfőbb kritériumom az lenne, hogy HALK legyen. Sajnos ezen a fronton alig lehet kiigazodni a hűtőkön, mert összevissza van rájuk írva minden, és a netes tapasztalatok is eltérőek.
    Szeretnék A++osat, vagy minimum A+osat, ha no frostos. De a hangból nem engedek... központi nyílt helyen van nálunk a hűtő, és éjszaka zavarna minket az alvásban, ha hülye hangja van...

    Árkategória: 150e-ig.

    Valakinek tippje, tapasztalata?

    (amiket néztem: Bosch 36VL30 szép meg jó, boltban egyet bedugattam, nem vészes, de azért zümmög... neten elég horror sztorikat olvasni a boschok hangjáról... sharp: papir szeirnt halk, de sokat fogyaszt... aztán hogy valójában milyen? panasonic: szép jó halk, de drága... 250k egy hűtőért? nemistudom... Liebherrt ajánlgatták, de ami jó, az über drága... ami 150k körül van, az meg gagyi mint a többi. Pár éves Samsungot hallottam haveromnál, zengett a nappali a kompresszortól...)

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák