Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    válasz Norbi 72 #88900 üzenetére

    Értem, köszi mindenkinek!

    Van még egy eshetőség a fejemben, bár rendes házimozisok révén nem hiszem, hogy túl sokan támogatnák, viszont megvan benne minden, amit szeretnék és még áron belül is vagyunk:

    Panasonic SC-BTT505EG

    Adatlapja

    - ezek már nevezhetők álló hangfalaknak (Norbi 72 leírása alapján a "vannak kisebbek is" kategóriában :)) Jobbak, mint a nagybögrék (?)
    - mégis 5.1, viszont nagy előny, hogy a két hátsó vezeték nélküli, ami nekem nagyon szimpatikus
    - tud mindent, amit szerettem volna, még többet is: wifi, dlna, miracast, bd lejátszás, stb.
    - nagyon széles lejátszási lista (még anno, amikor a tévét vettem és beszéltünk róla, hogy mindenképp érdemes hozzá egy lejátszó, mert a leggagyibb is jobb a tévé beépítettjéhez képest, akkor géppel, xbmc-vel lett végül megoldva, most viszont erre nincs lehetőség, mert nagyon távol kerültek egymástól. Ezzel viszont meglenne a lejátszó is oldva)
    - Sanci38 egy korábbi, olcsóbb Panát már jóváhagyott, mondván, hogy a Pana egész elfogadhatókat csinál
    (Persze véletlenül sem szeretném kiforgatni a szavaid Sanci, csak szigorúan ár/érték arányban és az adott ársávban értem, amit írok, nyilván nem csúcsok csúcsa és ebből ennél jobbat is ki lehetne hozni egy rendes erősítő-hangfal párossal, de azért ezt is ajánlod ha így nézzük?
    - gondolom azért jelentősen jobban járok ezzel is, mint egy hangprojektorral
    - a Denon erősítő esetén keveseltétek a teljesítményt. Ennél milyen az 1200W?

    Tudom, hogy ez messze nem a csúcs és hogy akár ettől jobbat is összehoznátok még ekkora keretből is, ha hozzávesszük a szolgáltatásokat, az egyszerűbb kiépíthetőséget, stb, akkor azért rendben lehet? Sajna nem vagyok tényleg nagy szaki ezekben a rendszerekben és a kiépítésükben, bekötésükben, stb. Valamint designban is olyan szintet képvisel, amit el tudnék képzeni a nappaliban.

Új hozzászólás Aktív témák