Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz zolaas #59593 üzenetére

    Mi a nem családbarát a WinServer GUI módjában? Gyakorlatilag olyan, mint a többi Window's, csak kék háttér az alapértelmezett. Vagy tévedek? Ma valaki felhívott, hogy a jelszavazást hogy tudja kikapcsolni beindításkor, csak nem értettem a nevét, mert olyan hangosak a fenséges Ikarusok (telefoncsere előtt elfelejtettem szinkronizálni, elég sok számom elveszett). Igaz én könnyen vagyok, nekem szerencsére nem kell máshoz alkalmazkodnom az irányítás terén, egyedül a telefonos vezérlésből nem tudok engedni, mert nincs monitorom, csak a TV-re van rákötve a HTPC, de én bármi másból tudok engedni, úgyhogy nálam mindenképp állandósul a cucc. Ez a tápos mizéria még nagyon érdekel, meg régóta itt figyelnek már az aranyozott csatlakozóim, amik alaplapi tüskére valók, egy jóféle BNC kábelt lehetne csinálni, ami közvetlenül a DAC-ba megy. Közben eszembe jutott, hogy van egy szabad Alces-em is, gyorsan bele is dugtam a D550-et, szinte a peckem is bejelzett :D Nullforintos reszelgetésből akkora örömet okoztam magamnak, amit az út szélén súlyos ezrekért mérnek.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák