Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz Citroware #44055 üzenetére

    az új hm erősítők inkább csak szolgáltatásban vannak előrébb, hangban nem.
    mondjuk ha neked az kell, akkor másodkézből ilyen pio 922-t lehet lőni szerintem :U
    100 fölött leszel mindenképp, de kompromisszummal meg lehet amúgy oldani 200 000 alatt...
    (tehát kábelekre minimál pénzt költesz, és hangfalat is majd 1-2év múlva veszel jobbat)
    szerintem vegyél egy modernebb, belépő hm vasat "használtan" - mert ezek nyilván még garisak - és mellé valami kis szettet... (amit később lecserélsz, ha nem elég neked)

    Újonnan a Teufel egy szimpatikus márka, jókat írnak róla, és kvázi ingyen szállítanak mo-ra, plusz vissza is veszik ha nem tetszik a cucc - egy probát megérhet :U

    Vagy - ezért megköveznek majd - de a jászainál van egy ilyen bolt (Jamo-val és B&W-vel foglalkoznak) ahol szokott lenni akciós/kifutó Jamo szett. Az is megér egy próbát és szerintem 150 000 alatt már használható szetted + erősítőd van egy kis nappaliba (20nm alatt)

    https://youtube.com/user/nuke7

  • Oldfighter

    senior tag

    válasz Citroware #44055 üzenetére

    Én ezt nem jelenteném ki, hogy értéktartóak lennének. Legfeljebb egy-két évig amíg kb olyan volumenű új szolgáltatás nem érkezik, mint pl a HD hang dekódolása. Na ez betett a korábbi gépeknek rendesen. Töredékáron mennek a jó10-15 évvel ezelőtti csúcsgépek, melyeknek olyan 1 milla körül volt a bevezető áruk. Most, egyelőre úgy tűnik, hogy a hang minőségét érintő technológia változtatás nem érkezik; újdonság esetleg a hálózati funkciókat érintheti, de valljuk be ez piszkosul felesleges olyan környezetben ahol erre külön dedikált készüléket találtak ki.

    Süket szomszéd a jó szomszéd!

Új hozzászólás Aktív témák