Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Toobee #43248 üzenetére

    Nézd!Tavaly nagy f*sszal neki álltam itt fórumozni hogy nekem most házimozi kell.
    300 000-em van rá.Led TV, meg 5.1 miegymás.Aztán lassan kipofozták belőlem hogy az az elképzelés amit leírtam ide, azt nem házimozinak hívják :D
    Ez volt karácsony előtt.Azóta van egy TV-m.Ami egy viszonylag jó kategória.Ehhez szeretnék színvonalban hasonló sztereó rendszert.Itt mindenki preferálja a használt cuccokat.Én a garancia miatt nem annyira.
    Vannak dolgok amik tetszenek kinézetre.Aztán mondom, ennyi amit hozzá tudok rakni.
    Szóval tegyük fel én megvenném azt az Infinity 400-at.Kérdésem az, hogy a center feltétlenül szükséges hozzá sztereo esetében?Abból is szólna valami?Vagy az csak akkor érdekes nekem, ha kibővítem ezt az egészet 5.1-re.Továbbá, filmnézésnél ki tudnám használni a centert, a két sztereo box-szal?
    Vagy elég a két box, hozzá egy mélyláda, és amikor lesz pénzem lecserélni/kibővíteni a dolgot, akkor egy másik családból veszek HM hangfalakat.Egyébként feketét szeretnék mindenből.A kappa pont nem az.Még ez az ami visszatart.A két box lenne 145 000 Ft.Ennyi pénzért mi az ami mozog a használtak között.A Dali C6-ost itt emlegették sokan.Az pont fekete ha jól sejtem.És mindenki dícsérte.Mondjuk egy olyan?

Új hozzászólás Aktív témák