Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz BBéci #25408 üzenetére

    Bocsi akkor félreértelmeztelek. :R
    De azért jó, hogy hasonló az ízlésünk, vagyis vannak olyan filmek amiket mind a ketten szeretünk. De gondolom a kedvenc filmünk az nem egyezik :D

    Az Emlékmás nekem sem kell DB-n. 2x elég volt megnézni, a látványon kívül más nem nagyon volt benne. :D
    Utána megnéztem a régi verziót, hát van különbség azért köztük bőven.

    @(#25419) zolaas
    Tetszett az pl, hogy megcsinálták. Tudomásom szerint nem kaptak rá sok lét, pl ezért volt a végén a farkasok is költséghatékonyan kivitelezve, de szerintem még így is jobb volt mint a Jákob félék az alkonyatban. :D
    A történet tudom, hogy nem nagy szám, de így tálalva, hogy fiatalokkal "mesélik el", azért kicsit emberközelibb volt. Woody Harrelson is jól nyomta benne a kiégett, alkesz figurát. :)
    Én a könyvet nem olvastam, de a párom igen, és azt mondta, hogy ez kivételesen jól átültették a filmre, persze voltak dolgok, amik a könyvben jobban ki voltak fejtve, de azt ugye senki se várja el, hogy egy teljes könyvet áttudnak ültetni a filmbe. Talán egy kivétel van a Watchmen.

    Nem utolsósorban azért a Jennifer Lawrence szerintem elég jó bőr. :)

    Nah egy szó mint 100 nekem tetszett. Írtam fentebb is nem vagyunk egyformák. Biztos van olyan film ami neked tetszik, de pl én lehet, hogy el se kezdeném.
    Nem kell ezen ennyire kiakadni.

    [ Szerkesztve ]

    SuperHeRo - Eladó! Lapp ölflex classic 110 CY tápkábel Oyaide dugókkal

Új hozzászólás Aktív témák