Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz powerup2 #180411 üzenetére

    1 hete voltam egy budapesti üzletben meghallgatni egy monitor audio Silver 300 7g-t és egy B&W 704-est. A bowers jobb volt a monitornál de jóval drágább is. Kb 10-10 percet hallgattam a 2 hangfalat.

    aztán bekötöttem az Audios Solutions Overture 322B hangfalamat, elég volt 15 másodperc és szedtem is le a hangfalaimat és köszöntem el mert annyira lezenélte az Overture a másik kettőt hogy nem volt kérdés. Pedig azzal a szándékkal mentem hogy új hangfalat vegyek. Nem jött össze.

    Béci által írthoz 180409 csak annyit hogy nálam is sok a magas de ennek akusztikai okai vannak és nem a hangfal hibája de időbe telt mire erre én is rájöttem. Sok hangfalam volt és mindegyik magasba húzósan szólt. Ennek az az oka hogy kicsi a szoba és nincsenek megfogva panelekkel a magashangok, sok a visszaverődés. Ekkor jól jön a Dirac. Ha ügyesen és tapasztalattal állítja be az ember a hangfalak pozícióját és a dirachoz is ésszel nyúl akkor csodát művel. Ha mindent a softverre hagyunk és csak végig kattintgatjuk akkor valszeg doboz hangot fogunk kapni.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Új hozzászólás Aktív témák