Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz mettek #177120 üzenetére

    Ez a visszamért eredmény, csak psy smoothinggal, de ezt le is írtam a kommentben, hogy azért ilyen lapos. Mindenesetre ha tökéletes akusztika hatása után is használod ugyanezt a simítást, akkor sem tudod elérni ezt a szintet, mivel a hangszórók és az erősítők hibáira semmiféle megoldást nem nyújt, amik márpedig minden kategóriában megjelennek, kizárólag a legeslegfelső kategóriának (pl. Meridian DSP8000 XE) van hibátlan átvitele, és annak sem azért, mert jó anyagból készül, hanem mert gyárilag elektronikusan EQ-zva van.

    Nekem kellemes az X-curve, egyáltalán nem meredek. Tölcsérekhez tökéletes. Néha felmerül a room curve, de amikor kipróbálom kis időre, túl magasnak érzem.

    alphamooncam nyelvét kicsit elvitte a cica, amióta újra látott egy olyan eredményt, amihez hasonlót se tud mutatni, és akkor még a lecsengés kiegyenlítésébe bele se mentünk, amiről szintén azt állította, hogy lehetetlen, pedig csak vissza kell keresni. :D

    #177121 BIGi75: Igen, kell mindkettő. EQ-val nem lehet megoldani, hogy minden székben egyenletes legyen a hangzás, akusztikával pedig nem lehet megoldani, hogy tökéletesen sima legyen a hangkép, ezért egészítik ki egymást a tökéletes moziban. Nem értem, honnan kerülhetett elő, hogy az akusztika rossz, pláne az én számba adva.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák